1 Σεπ 2017

Πρόγραμμα 6ου Ομίλου 2017-2018

Το πρόγραμμα του 6ου Ομίλου:
1η αγωνιστική
Προοδευτική – Ιωνικός
Εθνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου – ΑΟ Λουτράκι
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ρόδος
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ιάλυσος
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου
2η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Προοδευτική
Ιωνικός – Εθνικός
ΑΟ Ζευγολατιού – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
ΑΟ Λουτράκι – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιάλυσος – Ρόδος
Ρεπό: – Πέλοπας Κιάτου
3η αγωνιστική
Προοδευτική – Εθνικός
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιωνικός
Ιάλυσος – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι
4η αγωνιστική
Πέλοπας Κιάτου – Προοδευτική
Εθνικός – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
Διαγόρας Ρόδου – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Ιάλυσος
ΑΟ Λουτράκι – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Ρόδος
5η αγωνιστική
Προοδευτική – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
ΑΠΟ Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου
Ιάλυσος – Εθνικός
Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΟ Λουτράκι – Ιωνικός
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
6η αγωνιστική
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιάλυσος
Πέλοπας Κιάτου – Ρόδος
Εθνικός – ΑΟ Λουτράκι
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Ιωνικός
7η αγωνιστική
Προοδευτική – Ιάλυσος
Ρόδος – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Λουτράκι – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
ΑΟ Ζευγολατιού – Πέλοπας Κιάτου
Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Εθνικός
8η αγωνιστική
Ρόδος – Προοδευτική
Ιάλυσος – ΑΟ Λουτράκι
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Ζευγολατιού
Πέλοπας Κιάτου – Ιωνικός
Εθνικός – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
9η αγωνιστική
Προοδευτική – ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Ζευγολατιού – Ρόδος
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Διαγόρας Ρόδου – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας
Εθνικός – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: Ιάλυσος
10η αγωνιστική
ΑΟ Ζευγολατιού – Προοδευτική
Ρόδος – Ιωνικός
Ιάλυσος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι
11η αγωνιστική
Ιωνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Λουτράκι
Εθνικός – Ρόδος
Πέλοπας Κιάτου – Ιάλυσος
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό: Προοδευτική

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου